Zakupy

Zakupy w Gruzji

Gruzini są otwarci na turystów odwiedzających ich kraj. Znani są również ze swojej gościnności, muzyki, wina, jedzenia i tańca. Jest to również idealne miejsce na zakupy z wieloma sklepami sprzedającymi modne marki odzieżowe, takie jak Moschino i Armani Exchange.

Zakupy w Gruzji

Zakupy w Gruzji mogą być trudne dla obcokrajowców, ponieważ Gruzini są notorycznie nieprzyjaźni dla obcokrajowców ze swoją zwykłą ksenofobią. Często nie chcą mówić po angielsku ani w żadnym innym języku obcym, więc będziesz musiał polegać na swojej lokalnej znajomości lub korzystać z gruzińskich rozmówek, jeśli chcesz porozumieć się z miejscowymi. Jest kilka sklepów, do których przyzwyczajenie się zajmie trochę czasu, ale ogólnie jest wystarczająco bezpieczne na krótką wizytę. Dlatego właśnie zakupy w Gruzji mogą być ciekawym doświadczeniem. Kraj ten ma wiele unikalnych możliwości zakupów, których nie ma nigdzie indziej na świecie. Zakupy w Gruzji mogą być świetnym sposobem na przeżycie czegoś nowego i ekscytującego! Jeśli chodzi o to, jakie są najpopularniejsze sklepy w Gruzji, to następujące pytanie zadaje sobie wiele osób planujących wakacje. Jednak ustalenie, które sklepy są najpopularniejsze w Gruzji, może być trudne bez wcześniejszego rozeznania się. Także do najpopularniejszych sklepów w Gruzji należą:

– Centrum handlowe Tbilisi,

– Ratusz w Tbilisi,

– Targ Sochumi,

– Walmart, 

– Home Depot,

– Lowe’s,

– Target,

– Kmart.

Z czego Walmart, Target i Kmart mają łącznie ponad 3 miliardy dolarów rocznej sprzedaży. Zatrudniają również ponad 8500 osób w stanie.

Centrum handlowe Tbilisi 

Centrum handlowe Tbilisi jest znanym punktem orientacyjnym w mieście Tbilisi w Gruzji. Został otwarty w 2006 roku i jest jedną z najpopularniejszych atrakcji turystycznych w kraju. Centrum handlowe Tbilisi istnieje już od ponad dziesięciu lat i wciąż się rozwija. Stał się obowiązkowym celem podróży dla podróżujących do Gruzji. Centrum handlowe oferuje szeroką gamę towarów, które turyści mogą kupić podczas wizyty w kraju. Centrum handlowe Tbilisi jest jednym z najpopularniejszych miejsc do odwiedzenia w Gruzji i to od dawna. Znajduje się w stolicy Gruzji i istnieje od połowy XVIII wieku. Centrum handlowe Tbilisi to targowisko na świeżym powietrzu, na którym sprzedaje się wszystko, od ubrań, jedzenia i pamiątek po elektronikę, biżuterię, a nawet antyki. Wiele osób przyjeżdża z całego świata, aby robić zakupy na tym rynku ze względu na szeroką gamę towarów. W centrum handlowym Tbilisi znajduje się również teatr, w którym przez cały rok odbywają się przedstawienia. W teatrze odbywają się również koncerty, które cieszą się dużą popularnością wśród turystów odwiedzających Gruzję w miesiącach letnich, kiedy na zewnątrz nie ma mrozu!